Picture of Piotr Ziemba
Witamy na platformie e-learningowej
by Piotr Ziemba - Tuesday, 1 March 2011, 04:29 PM
 
Witamy na platformie e-learningowej Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Dzięki platformie będziecie mieli stały dostęp do pełnej bazy materiałów przydatnych do nauki w domu. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie korzystali z dostępu do tej strony, a sama idea nauki on-line zyska Waszą przychylność. Mamy nadzieję, że e-learning wpłynie na zwiększenie efektywności organizowanych przez nas zajęć i podniesie Waszą aktywność.

Zasady korzystania z platformy e-learningowej:

  • Platforma e-learningowa pełni rolę wspomagającą proces dydaktyczny w naszym gimnazjum.
  • Kursy są przeznaczone dla uczniów Gimnazjum w Wiśniowej, których Prowadzący zajęcia poinformowali o utworzeniu kursu w ramach Platformy.
  • Konta użytkowników (Uczniów oraz Prowadzących) są tworzone przez administratora Platformy.
  • Nadawaniem uprawnienień do administrowania danym kursem oraz tworzeniem nowych kursów zajmuje się administrator Platformy po otrzymaniu zgłoszenia od Prowadzącego.
  • Dostęp do kursu zamkniętego wymaga użycia klucza, który ustala i podaje uczniom na lekcjach nauczyciel. Osoby znające klucz do kursu nie są upoważnieni do informowania o nim innych użytkowników Platformy.

Wszelkie problemy, uwagi oraz sugestie związane z funkcjonowaniem Platformy Edukacji na Odległość, proszę zgłaszać administratorowi Platformy.